Поиск
  • Анна Данилова

Як оформити відносини з адвокатом?


1. Договір.

Це саме той документ, який регулює Ваші відносини як клієнта з адвокатом. В ньому закріплюється обсяг повноважень, доручених адвокату, їх обмеження, строк дії договірних відносин, права та обовязки сторін та гонорар адвоката.  

2. Довіреність.

Зі вступом в силу 15.12.2017 року нових процесуальних кодексів (цивільний процесуальний, господарський процесуальний, кодексу адміністартивного судочинства) повноваження адвоката в судовому процесі повинно підтверждуватись довіреністю чи ордером. Довіреність оформлюється нотаріально та містить обсяг повноважень, наданих адвокату на представництво інтересів клієнта.

3. Ордер.

Письмовий документ, що посвідчує повноваження адвоката на надання правової допомоги у випадках та порядку, встановлених Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Заповнюється адвокатом на основі договору, укладеного між ним та клієнтом. Бланки ордерів встановленого зразку із серією кожного регіону, які зброшуровані в ордерну книжку видаються адвокатам, адвокатським бюро та адвокатським обєданнням Радою адвокатів відповідного регіону. Ордер - документ, необхідний для представництва клієнта у суді та отримання інформації за адвокатським запитом. У разі наявності обмежень наданих клієнтом повноважень адвокату, про це також зазначається на зворотній стороні ордеру.

4. Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Документ, який підтверджує статус адвоката. Особі, яка склала присягу адвоката України, радою адвокатів регіону у день складення присяги безоплатно видаються свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката України
Просмотров: 7

+380952292822 +380684567494

ул. Героев Крут 15 Соборний район
Днипро Днепропетровськая область
Украина

©2019 by Адвокат. Proudly created with Wix.com